Tablica inspiracji czyli inaczej moodboardem to tablica, na której umieszczacie zdjęcia, które nas inspirują. Tematyka dobieranych zdjęć jest dowolna i zależna tylko od waszych potrzeb czy też celu moodboarda. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo kreatywne, ale również jest to bardzo ciekawy pomysł na dekoracje waszego pokoju czy biura.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/tablica-inspiracji/

Tablica inspiracji, czy też moodboard – do czego się przydaje?

Moodboarda możecie wykorzystać na wiele ciekawych sposobów. Taka tablica inspiracji z pewnością przyda się osobom, które szykują się do ślubu i wesela. Znajdziecie tam wiele inspiracji dotyczących wystroju całej sali weselnej, sukni ślubnej dla Panny Młodej, garnituru dla Pana Młodego czy nawet doboru dań na wesele.

Doskonałym sposobem na wykorzystanie tablicy inspiracji jest także ogród. Na takiej tablicy umieszczacie fotografie czy listki kwiatów, które chcecie, aby znalazły się w waszej kolekcji. Możecie również potraktować ramy tablicy jako wyznacznik tego, jak duży ma być wasz ogródek np. warzywny lub ten z ziołami domowymi.

Tablica inspiracji – jak ją zrobić?

Stworzenie takiej tablicy inspiracji wcale nie jest takie trudne, jakby się mogło wydawać. Istnieje na to kilka sposobów, oczywiście w zależności od miejsca, jakim dysponujecie oraz oraz gdzie chcecie, aby moodboard się znajdował. Ważne jest to, że możecie mieć ją również na swoim telefonie. Jak to zrobić? 

  • Tablica inspiracji w telefonie – w tym bardzo pomoże nam nasz telefon. Wystarczy pobrać ze sklepu Play lub z App Store aplikację o nazwie „Pinterest”. Aplikacja ta jest zupełnie darmowa, a rejestracja trwa zaledwie kilka minut. Na niej znajdziecie wiele zdjęć, które z pewnością będą dla was inspiracją. 
  • Moodboard na ścianie – dla tych, który są bardziej tradycyjni i lubią mieć wszystko uporządkowane, niekoniecznie w telefonie. Jako moodboard możecie wykorzystać pustą ścianę lub tablicę korkową, którą bez problemu znajdziecie w internecie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zobacz też: https://www.luxclub.pl/jak-randkowac-aby-uniknac-porazki/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here