Jak znaleźć ciekawy zestaw do swojej jadalni? Interesujących kompletów jest wiele, poniżej przedstawiamy kilka unikatowych propozycji, których nie znajdziecie w zwykłej sieciówce!

Kolekcja Blushing Birds PiP Studio

Marka PiP Studios pochodzi z Holandii i tworzy wysokiej jakości, ręcznie zdobione produkty z porcelany. Najnowsza kolekcja Blushing Birds jest doskonałym przykładem dobrego gatunku towaru, który nasycony jest kolorami i zdobieniami w postaci egzotycznych ptaków oraz klasycznych kwiatowych motywów. Całość tworzy niebanalny efekt, który będzie wyróżniać tę zastawę spośród innych kompletów swoim nowoczesnym designem. W zestawie Blushing Birds znajdują się talerze i miski w kilku rozmiarach, dzbanki do herbaty lub kawy, filiżanki, kubki, a nawet taca i patera na ciasto. Każdy z elementów kolekcji utrzymany jest w podobnej konwencji, ale nie zawsze w tym samym wzorze, co czyni serwis jeszcze bardziej oryginalnym. Na talerzach znajdują się ptaki z zielonymi czy czarno-białymi piórami, a niektóre dodatkowo mają motyw kwitnących kolorowych kwiatów.

Folklor w kolekcjach Katie Alice

Katie Alice jest projektantką bardzo kobiecej i romantycznej porcelany. W jej produktach przewijają się bogate kwiatowe wzory oraz motywy ludowe, co nadaje naczyniom klasy, ale też nieszablonowości. Warto zwrócić uwagę na kolekcje Indigo oraz Festival Folk. Obie z nich zdobione są kwiatami, zaś w tej pierwszej motywem przewodnim jest folklor i przewaga różowych tonów. Zastawa stołowa z kolekcji Indigo to dominacja koloru niebieskiego i fioletowego oraz róż w kolorze indygo. Obie kolekcje wyróżnia ponadczasowość i bogactwo zdobienia na poszczególnych elementach, wśród których znajdują się talerze, miski, dzbanki i filiżanki.

Codzienna kolekcja Everyday Alice od Green Gate

Kolekcja Everyday Alice jest odskocznią od standardowych zestawów, które proponuje marka Green Gate. Everyday Alice jest przeznaczona do codziennego użytku, a jej poszczególne elementy można włożyć do mikrofali, umyć w zmywarce a nawet wsadzić do piekarnika, gdy potrzebujemy coś podgrzać. Solidność wykonania i prostota – to cechy, które wyróżniają te dosyć masywne, ceramiczne naczynia. Charakterystyczne dla tej kolekcji są jej dwie linie – jedna bardziej stonowana w odcieniach pastelowych róży, błękitów i pistacji oraz druga, która jest bardziej odważna tj. mocne czerwienie, głębokie granaty i ciemne szarości. Obie te tonacje można ze sobą łączyć, co z pewnością stworzy niebanalne połączenie, a jeśli poszukiwane są jeszcze bardziej nieoczywiste kompozycje to marka Green Gate ma w swoich zasobach jeszcze inne produkty, które także będą pasować do Everyday Alice.

Wszystkie wyżej wymienione serwisy obiadowe dostępne są w sklepie internetowym.

Jeśli jesteś miłośnikiem niebanalnych rozwiązań i ciekawego designu koniecznie sprawdź powyższe opcje. Zastawa stołowa nie musi być nudna, dlatego warto pochylić się w stronę unikatowych serwisów, które sprzedają porcelanę, by znaleźć coś niepowtarzalnego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here