Mata masująca Medisana shiatsu – kto na niej skorzysta?

0
907

Mata masująca od firmy Medisana – Shiatsu – została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które potrzebują pogłębionego odpoczynku w zaciszu domowym. Dzięki niej możliwe jest wykonanie relaksującego lub stymulującego mięśnie masażu, przy wykorzystaniu japońskiej metody – przeniesionej na technologiczne rozwiązanie. Wszystko to odbywa się bez udziału masażysty bądź fizjoterapeuty – wystarczy jeden produkt, dostępny w cenie zaledwie kilku sesji u specjalisty.

Dla kogo przeznaczona jest mata Medisana Shiatsu?

Na różnego rodzaju bóle pleców czy napięcia w karku i barkach skarżą się przede wszystkim pracownicy biurowi. Długotrwała praca siedząca może być dla kręgosłupa większym obciążeniem niż wysiłek fizyczny. Odpowiada za to wielogodzinne tkwienie w tej samej pozycji, często bez jakiegokolwiek ruchu. Nie bez znaczenia są też warunki, w jakich pracuje dana osoba – wysokość biurka, odpowiednie (lub przeciwnie) krzesło, ustawienie monitora itd. Ta grupa osób może najbardziej skorzystać na takich produktach jak mata masująca Medisana Shiatsu to masaż, który łączy w sobie korzyści płynące z akupresury oraz masażu powietrznego. Skupia się na szczególnie wymagających ucisku obszarach – a nawet konkretnych punktach. Dzięki temu wszelkie napięcia szybciej się redukują, co wpływa na nie tylko na zdrowotny stan organizmu, ale i samopoczucie osoby stosującej matę. Jakikolwiek ból zawsze przekłada się na zmniejszenie efektywności i wydajności pracowniczej, jak również na utrudnienie wypoczynku domowego. Warto więc zadbać o swój dobrostan i sięgnąć po zaawansowaną technologię, którą dziś można nabyć do osobistego użytku – w przystępnej cenie.

Nie tylko w pracy siedzącej

Oczywiście, grono osób, dla których przeznaczona jest mata masująca, nie ogranicza się wyłącznie do tych, które spędzają wiele godzin w pracy siedzącej. Codzienny stres dotyka każdego człowieka – a on bezpośrednio przekłada się na stan napięcia organizmu. Wiele stanowisk pracy, które niewiele mają wspólnego z biurkiem, wymaga rutynowego podejmowania jednakowych czynności. Rutyna jest dla ciała obciążeniem. Gdyby połączyć to z ilością stresujących sytuacji (które wydarzają się również na drodze, w domu, w sklepie) – okazuje się, że właściwie każdy potrzebuje takiego produktu jak osobista mata Medisana Shiatsu – https://omedika.pl/medisana-mcn-pro-mata-masujaca-shiatsu-p2974.html.

Funkcjonalność maty masującej

Mata jest o tyle wygodniejsza od większego i droższego fotela wibracyjnego, że można ją zabierać w różne miejsca. Sprawdzi się zarówno na domowym fotelu, jak i w pracy oraz samochodzie. Można ją przypiąć pasami do oparcia, a jej ergonomiczny kształt pozwala na swobodne dopasowanie do ciała. Mata Medisana shiatsu jest wyposażona w funkcję ogrzewania, dzięki której rozluźnienie może stać się jeszcze bardziej skuteczne. Masażer regulowany jest pilotem, a do dyspozycji pozostają trzy poziomy intensywności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here