Stylowe drobiazgi nadadzą niepowtarzalnego uroku łazience i kuchni. Wybierając dozowniki do mydła w płynie, mamy możliwość wybierania z szerokiej gamy kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie ich do naszych wnętrz. Sprawdź, które polecamy!

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/dozownik-do-plynu-do-naczyn-na-co-zwrocic-uwage-przy-jego-wyborze/

Dozownik do mydła manualny

Ze względu na różne metody montażu ręczne dozowniki mydła można podzielić na dwa typy: niezależne i naścienne. Te pierwsze cieszą się dużą popularnością – głównie ze względu na niewielkie rozmiary, niską cenę oraz bogate kształty, faktury i kolory, dzięki czemu nadają się do niemal każdej łazienki, bez względu na to, jak są zaaranżowane. Wyposażone są w pompkę, a po naciśnięciu z urządzenia wypływa odpowiednia dawka kosmetyku.

Wręcz przeciwnie, wielkość dystrybutorów naściennych jest raczej większa niż różnorodność ich niezależnych dystrybutorów. Z łatwością możemy jednak wybrać je jako dekoracje łazienkowe. Można je aktywować ręcznie za pomocą przycisku na obudowie. Są częściej używane w toaletach publicznych niż w łazienkach rodzinnych.

Dozownik do mydła łokciowy

Jest zainstalowany na ścianie. Urządzenie wyposażone jest w specjalną dźwignię. Po naciśnięciu łokciem dozownik zmywa mydło. Taki sposób używania kosmetyków nie wymaga na dłoniach największej ilości bakterii. Jednak nadal mamy bezpośredni kontakt z mikroorganizmami, które rozprzestrzeniają się przez łokcie lub odzież.

Tego typu sprzęt świetnie sprawdza się w placówkach stomatologicznych, kosmetycznych czy medycznych. Z ich pomocą można bez problemu przyjmować różnego rodzaju środki dezynfekujące. Sprawdzą się również normalnie w salonach fryzjerskich i toaletach publicznych.

Dozownik do mydła automatyczny

Podobnie jak dozowniki ręczne, te automatyczne dozowniki występują głównie w dwóch formach: wolnostojącej i naściennej. Pierwszy z nich z powodzeniem można zastosować w łazienkach rodzinnych. Dzięki kompaktowym rozmiarom nie zajmują dużo miejsca na umywalce, a jednocześnie pięknie wyglądają.

Przeczytaj też: https://www.luxclub.pl/jaka-baterie-kupic-do-kuchennego-zmywaka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here