W życiu każdego człowieka zdarzają się wyjątkowe okoliczności i uroczystości, które wymagają także odpowiedniej oprawy. Są one związane zarówno z życiem osobistym, jak i zawodowym. Aby nadać jeszcze większego prestiżu tym wydarzeniom, to warto postawić na odpowiednie upominki, np. statuetki.

Szklane statuetki z grawerem

Statuetka to przede wszystkim alternatywa dla medalu lub dyplomu, ale ma ona zdecydowanie bardziej prestiżowy charakter, a także sama jej forma jest dużo bardziej atrakcyjna. Ponadto statuetki szklane z grawerem znacznie łatwiej wyeksponować zarówno w domu, jak i w firmowej gablocie – mogą stać się niebanalną ozdobą mieszkania lub biura.

Statuetka wykonana ze szkła i odznaczona grawerem to prezent, który nie tylko dostojnie się prezentuje, ale jest również niezwykle trwały. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu tylko szlachetnych i trwałych materiałów. Ponadto zanim powstanie każda statuetka, to wcześniej wykonywany jest jej projekt, który może uwzględniać nawet najbardziej nietypowe preferencje i oczekiwania.

Kiedy i komu wręczyć unikalną statuetkę?

Statuetki szklane z grawerem to przede wszystkim najlepszy prezent na różnego rodzaju ważne uroczystości związane zarówno z życiem zawodowym, jak i prywatnym. Sprawdzą się więc na rocznicach, jubileuszach czy po prostu firmowych eventach, gdy nadchodzi czas wręczenia odznaczeń najlepszym pracownikom.

Tak więc statuetkę można wręczyć zarówno pracownikom z najlepszymi osiągnięciami, jak i naszym domowym solenizantom, np. z okazji urodzin czy ważnej rocznicy – statuetka na pewno doda rangi całemu wydarzeniu, a w przypadku firmy również wpłynie pozytywnie na jej wizerunek.

Statuetki personalizowane

Umieszczenie na statuetce unikalnych sentencji czy grafik, a nawet zdjęć, to najlepsza droga do tego, aby uczynić je upominkiem w pełni spersonalizowanym, czyli jednym w swoim rodzaju, a takie upominki są szczególnie doceniane i stają się cenną pamiątką na długie lata.

Statuetki szklane z grawerem mogą być unikalne nie tylko dzięki temu, że umieścimy na nich spersonalizowane napisy i grafiki, ale również dzięki temu, że będą odznaczać się wyjątkowym kształtem – szkło to szlachetny materiał, z którego można stworzyć wyjątkowo piękne i oryginalne kształty.

Statuetki szklane z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here