Zabiegi medycyny estetycznej są coraz popularniejsze. Wzrost zainteresowania można zauważyć między innymi po znaczniej ilości studiów urody, które powstają nawet w niewielkich miejscowościach. Szczególnym powodzeniem cieszy się zabieg powiększania ust.

Powiekszanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy znany jest i ceniony na całym świecie. Z wiekiem w organizmie jest go coraz mniej, przez co skóra staje się bardziej sucha i matowa. W sklepach można znaleźć wiele kosmetyków zawierających kwas hialuronowy. Jest on jednym z częściej używanych preparatów podczas różnych zabiegów odbywających się w gabinetach medycyny estetycznej.

Powiekszanie ust kwasem hialuronowym sprawia, że usta stają się pełniejsze, bardziej jędrne i sprężyste. Efekty widoczne są natychmiast, choć oczywiście na początku wargi są opuchnięte i zaczerwienione, co trwa najczęściej od kilku do kilkunastu godzin.

Ile czasu trwa powiększanie ust i ile kosztuje taki zabieg?

Zabieg powiększania i modelowania ust można wykonać praktycznie w całej Polsce. Oczywiście należy zwrócić uwagę na renomę studia urody i sprawdzić, czy używane są w nim wysokiej jakości produkty. Sam zabieg jest krótki i zajmuje od 15 do 30 minut. Na początku oczywiście musi zostać przeprowadzony wywiad, aby sprawdzić, czy pacjentka może poddać się zabiegowi.

W zależności od regionu czy użytych preparatów ceny zabiegu zaczynają się od około 1000 złotych. W mniejszych miejscowościach można znaleźć gabinety, w których za zabieg płaci się 800 złotych. Jednak należy uważać, aby cena nie była za niska, bo może to świadczyć o złej jakości preparatu. Efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, a więc koszt wcale nie jest taki wygórowany. Na pewno jest to doskonały pomysł na poprawę wyglądu i wzrost poczucia własnej wartości.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu powiększania ust?

Modelowanie ust jest krótkim zabiegiem, po którym już następnego dnia można wrócić do normalnego funkcjonowania. Należy pamiętać, że w ciągu pierwszych 24 godzin nie wolno spożywać alkoholu, palić papierosów, latać samolotem, ani uprawiać sportu.

Usta mogą być zaczerwienione i opuchnięte. Niekiedy pojawiają się bardzo mało widoczne siniaki. Jednak te objawy bardzo szybko znikają i można cieszyć się wydatnymi i pięknymi ustami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here