Odchudzanie, ćwiczenia, cudowne tabletki i mazidła, a cellulit nadal stanowi niechlubną “ozdobę” Twojego ciała? Postęp technologiczny po raz kolejny wychodzi naprzeciw zmaganiom współczesnych kobiet. Zabieg łączący wielobiegunowe fale radiowe z metodą pulsacyjnego pola magnetycznego, działa skuteczniej, a efekty widać już po pierwszym zabiegu!

Czym jest Venus Legacy?

Venus Legacy to innowacyjny zabieg wykorzystujący 4 technologie w jednym zabiegu. Połączenie multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulseTM (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback) zwiększa siłę działania. Głębsza penetracja tkanek skutecznie pobudzona cyrkulację krwi, dając efekt jędrnej i napiętej skóry.

Jak działa zabieg Venus Legacy?

Fale radiowe (RF) wnikają w głąb tkanek, zwiększając ich temperaturę. Ciepło wytwarzane w tkance, powoduje obkurczenie włókien kolagenowych przy jednoczesnej stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien. Dodatkowo podniesienie temperatury w tkance podskórnej pobudza metabolizm komórek tłuszczowych. Dzięki temu zmniejsza się ich objętość, co wpływa na redukcję cellitu i poprawę napięcia skóry.

Wykorzystanie impulsowego pola magnetycznego (PEMF) sprzyja syntezie kolagenu oraz przyspieszeniu namnażania komórek tkanki łącznej. Zaobserwowano także powstawanie nowych naczyń włosowatych, mających wpływ na lepsze dotlenienie i odżywienie komórek.

Zastosowanie Technologi VARI-PULSE umożliwia dostosowanie głębokości penetracji tkanki, dzięki czemu w łatwy sposób można dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb klientki. Głowica aparatu wytwarza podciśnienie, zwiększające przepływ krwi i limfy w naczyniach włosowatych. Efektem takiego działania jest redukcja obrzęków, dotlenienie i lepsze odżywienie tkanek.

Jak wygląda zabieg?

Przed pierwszym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Sam zabieg natomiast polega na przesuwaniu głowicy aparatu po ciele, wykonując przy tym okrężne ruchy. Temperatura i głębokość penetracji fal jest dostosowana indywidualnie do każdego pacjenta.

Odczucia w czasie zabiegu są porównywalne do masażu gorącymi kamieniami i są określane jako przyjemne.

Venus Legacy jest procedurą bezinwazyjną i bezbolesną. Trwa od 10-40 minut w zależności od wielkości i stanu obszaru. Zabieg można wykonać zarówno na newralgicznych częściach ciała jak i twarzy. .

Po zabiegu istnieje możliwość wystąpienie zaczerwienienia skóry spowodowanego podwyższoną temperaturą. Objawy mijają szybko, a przeprowadzony zabieg w żadnym stopniu nie wpływa na wykonywanie codziennych zajęć.

Ile zabiegów należy wykonać i jak długo utrzymuje się efekt?

Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Liczba ta jest uzależniona od obszaru oraz stanu skóry i wynosi od 6-10 zabiegów.
Efekty utrzymują się około 6 miesięcy w zależności od wieku, kondycji oraz trybu życia.

Więcej szczegółów dotyczących zabiegów Venus Legacy znajdziesz na stronie kliniki: wrosinski.pl/zabiegi/venus-legacy/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here