Zabieg laserem MonaLisa Touch

0
1447

Zabieg laserem MonaLisa Touch ma na celu regenerację i uelastycznienie kobiecych narządów płciowych. Dedykowany jest kobietom, które marzą o podniesieniu komfortu życia seksualnego a czasem nawet o możliwości normalnego funkcjonowania bez bólu i dyskomfortu.

Na czym polega zabieg laserem MonaLisa Touch?

Zabieg trwa 15-20 minut. Jest bezbolesny, nie wymaga podania znieczulenia. Pacjentki podczas zabiegu odczuwają delikatne ciepło w miejscu działania lasera. Zabieg polega na wprowadzeniu lasera z światło pochwy przy pomocy specjalnej sondy. Fale emitowane przez laser powodują stymulację produkcji kolagenu i glikogenu. W rezultacie ścianki pochwy stają się elastyczne, poprawia się ich napięcie i naturalne pH.

Przygotowanie do zabiegu i przeciwwskazania

Przed zabiegiem należy wykonać badanie ginekologiczne oraz cytologię.

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest trwająca miesiączka, ciąża, karmienie piersią, istniejące infekcje narządów płciowych oraz stosowanie terapii nowotworowej.

Efekt po MonaLisa Touch

W wyniku działania lasera MonaLisa Touch ścianki pochwy ulegają naprężeniu i uelastycznieniu. Efekt pojawia się po miesiącu od zabiegu i potrafi utrzymywać się przez 2 lata, maksymalnie 5 lat. Pacjentki po terapii laserem nie wymagają hospitalizaji, brak jest skutków ubocznych i konieczności zakładania szwów. przez pierwszy tydzień po zabiegu należy unikać gorących kąpieli, wysiłku fizycznego oraz wstrzymać się od pożycia seksualnego.

Kto może skorzystać z terapii laserem MonaLisa Touch?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet odczuwających dyskomfort podczas stosunków seksualnych spowodowany porodem siłami naturalnymi lub będący skutkiem starzenia się i menopauzy. Dla kobiet borykających się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, często pojawiających się podrażnień, suchości i infekcji pochwy.  

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here