Wybór dobrego fryzjera lub kosmetyczki może okazać się nie lada wyzwaniem. A ponieważ spędzamy tam więcej czasu to ważne, aby było miło oraz w przyjemnym towarzystwie.

Jak wybrać dobry salon fryzjerski?

Zmiana fryzury lub koloru włosów, tylko gdzie? Wcale nie jest to łatwa decyzja, ponieważ salonów fryzjerskich jest bardzo dużo. Skąd mamy mieć pewność, że umiejętności personelu sprostają naszym wymaganiom. W końcu oddajemy nasz wizerunek w obce ręce.

Możesz na początek wybrać się na spacer po Szczecinie. Podczas, którego wybierzesz sobie kilka salonów – większe lub mniejsze. Takie gdzie dobrze będziesz się czuła. Nie od razu musisz się umawiać na cięcie czy farbowanie. Z pewnością fryzjer w Szczecinie chętnie przeprowadzi konsultację. Porozmawiaj z fryzjerem co chciałabyś zmienić, jakie są twoje oczekiwania. Podstawa to dobrze przeszkolony personel, więc jeśli będzie potrafił ci doradzić to dobrze trafiłaś. Po wykonanej usłudze powinnaś otrzymać wskazówki na temat codziennej pielęgnacji włosów. A także jak układać włosy. Zwróć uwagę na czystość w salonie.

Jak wybrać dobry salon kosmetyczny?

Często chodzimy do salonu kosmetycznego, który jest najbliżej. Ale niekoniecznie musimy być zadowoleni z efektów. Chociaż wybór odpowiedniego wcale nie jest prosty. Oto parę podpowiedzi na co warto zwrócić uwagę.

Salon kosmetyczny powinien lśnić czystością oraz ładem. Samo stanowisko pracy powinno być należycie posprzątane, a wszystkie przyrządy zdezynfekowane. Przed przystąpieniem do pracy kosmetyczna powinna przeprowadzić wywiad. Chodzi tutaj o dobranie odpowiednich kosmetyków przy zabiegach na twarz lub do wykonania makijażu lub do manicur. Dobrze, aby słuchała twoich uwag i stosowała się do nich.

Wszystkie zabiegi powinny być przyjemne i relaksujące, a co najważniejsze masz miło spędzić czas. Zwróć uwagę czy w gabinecie są dyplomy i certyfikaty uprawniające do wykonywania zawodu. A także czy personel regularnie się szkoli.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here