Sephora to Lider w światowym handlu detalicznym oferujący prestiżowe. inspirujące i jakościowe produkty kosmetyczne. Sieć sklepów należy do LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton – firmy wiodącej prym na całym świecie w sprzedaży luksusowych towarów. Sephora swoją reputacją może pochwalić się jako pionier w dziedzinie piękności, innowacji i przedsiębiorczości.

Sephora – ekskluzywna sieć sklepów

Sephora założona w 1970 roku,  we Francji przez Dominique Mandonnaud, była reklamowana jako miejsce,  w którym dostępna jest ogromna ilość asortymentu od starannie dobranych marek. Oprócz tego Sephora posiada własną kolekcję. Dzisiaj jest znana nie tylko we Francji,  ale również w krajach na całym świecie. W tym momencie sieć posiada 2300 sklepów w 33 krajach (w samej Ameryce 430), a jej pierwszy amerykański sklep został otwarty w 1998 roku w Nowym Jorku. W Polsce do sklepu można było się wybrać rok później – w roku 1999.

W ofercie sklepu znajdziemy:

 • produkty do makijażu, pielęgnacji skóry i włosów,
 • Przyrządy i pędzle.
 • produkty do demakijażu,
 • Gałąź produktów przeznaczonych dla mężczyzn – Sephora Men.

Warto wiedzieć że Sephora do wielu zamówień dołącza darmowe dodatki w postaci próbek, gadżetów i zniżek.

Kody rabatowe Sephora – jak z nich skorzystać?

Każdy kto chciałby skorzystać z oferty tej firmy  powinien wiedzieć, że w internecie możemy znaleźć liczne kody, vouchery i inne atrakcje zniżkowe. Aby skorzystać z kodu rabatowego wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarce i przeszukać odpowiednie strony. Można też spojrzeć na zaprezentowaną powyżej na naszej stronie listę.  Kiedy już znajdziesz kod, który ci odpowiada, kliknij odpowiedni przycisk ujawniający kod. Skopiuj kod, a po chwili zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie wybrany rabat możesz wykorzystać przy finalizowaniu transakcji. Po wpisaniu kodu w odpowiednie miejsce na stronie dystrybutora, kliknij przycisk zastosuj  i zobacz o ile zmniejszyła się cena.

Vouchery i kody rabatowe Sephora dostępne na naszej stronie wykorzystać można wyłącznie w sklepach internetowych. Regularnie Staramy się dodawać nowe kody i aktualizować ich bazę.  Znajdziesz u nas kody na darmową wysyłkę, ekskluzywne produkty, zniżki procentowe na wybrane kolekcje oraz pojedyncze produkty modnych projektantów.

Najlepiej przyjmującym się kodami wśród klientów są kody dostępne na Black Friday oraz walentynki czy charakterystyczne na całym świecie dla Sephory wyprzedaże 11 października oraz 12 grudnia każdego roku.

Zalety kodów rabatowych Sephora

 • kody dostępne są dla bardzo szerokiej oferty produktów,
 • niektóre vouchery pozwalają na realizację zniżek dla produktów z ofert ekskluzywnych,
 • można je wykorzystać w każdym miejscu na świecie przy użyciu każdego urządzenia z dostępem do internetu

Wady kodów zniżkowych Sephora

 • działają tylko za pośrednictwem internetu,
 • nie wszystkie kody działają dla każdego produktu.

Po zastosowaniu kodu w większości przypadków mamy możliwość płatności przy zastosowaniu takich technologii jak:

 • Visa,
 • MasterCard,
 • PayPal.

Kod rabatowy można wykorzystać niezależnie od metody dostawy i płatności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here