Chociaż zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają błyszczeć w towarzystwie, to należy mieć na uwadze, kiedy lepiej przystopować z indywidualnymi fantazjami. Na co dzień, nie będziemy przecież ubierać balowych sukienek i kreacji, które lepiej sprawdzą się podczas wesela. Jak jednak wygląda kwestia związana z biżuterią? Fajnie jest posiadać cały czas przy sobie, taki asortyment jak oryginalne bransoletki celebrytki złote, kolczyki, łańcuszki itp. Czy nie jest to jednak przesada? Wszystko zależy od tego, jak dopasujemy do siebie poszczególne elementy.

Bransoletki celebrytki złote to bardzo delikatny i subtelny dodatek, który nie rzuca się mocno w oczy, lecz jeśli ktoś zauważy go na naszej ręce, z pewnością zwróci uwagę na jego elegancję. Świetnie więc prezentuje się jako codzienna biżuteria, pasująca do oficjalnego stylu podczas pracy biurowej – należy jednak zastanowić się, czy do naszego nadgarstka w ogóle pasują bransoletki celebrytki złote.

Dla szczupłych nadgarstków i ciemnej karnacji

Nie od dziś wiadomo, że osoby z jasną karnacją skóry powinny wybierać raczej wyposażenie srebrne – lub jeśli jest to zbyt tani kruszec, to białe złoto o dużo wyższej wartości. Osoby z ciemną karnacją skóry mogą pozwolić sobie na złoto, ponieważ dodaje ono wyjątkowo przyjemnego kontrastu, który w dalszym ciągu jest ciepły – jasna karnacja, jak srebro są raczej chłodnymi odcieniami, dlatego tak dobrze razem współgrają i do siebie pasują.

Bransoletki celebrytki złote są raczej niewielkie, cienkie, lekkie i posiadają małe, skromne dodatki, dlatego będą doskonale wyglądać na szczupłym kobiecym nadgarstku. Przy masywniejszych sylwetkach, lepiej sprawdzą się grubsze dodatki, które nie znikną tak szybko – to jak z zakupem łańcuszka dla osoby wysokiej i niskiej. Ktoś chudy i niski będzie fatalnie wyglądać z szerokim łańcuchem, natomiast masywna i wysoka osoba, będzie prezentować się zupełnie normalnie – tak jak ten pierwszy osobnik, z połowę cieńszym i mniejszym produktem.

Zakup wcale nie musi być skomplikowany i trudny, jeśli tylko podejdziecie do tego z głową. Naprawdę wystarczy jedynie zachować zdrowy umiar i przymierzyć kilka modeli – jeśli sami nie jesteście w stanie określić, który asortyment sprawdzi się lepiej na Waszej ręce, to poproście specjalistkę ze sklepu. Naturalnie można trafić na osobę, która będzie maksymalnie dążyć do tego, byśmy wybrali jednak droższy produkt, więc uważajcie wtedy na jej uwagi i sami oceńcie, z którym czujecie się lepiej – jeśli nadal są wątpliwości, lepiej odpuścić inwestycję. Bransoletki celebrytki możecie kupić też online, na przykład na stronie https://bovem.com.pl/pol_m_Bizuteria_Kategorie_Celebrytki_Bransoletki-celebrytki-zlote-328.html.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here