Dzisiaj w Internecie krąży wiele nieprawidłowych informacji na różne tematy. Często, kierując się takimi fałszywymi radami, podejmujemy niesłusznie decyzje. W związku z tym warto obalać takie mity – poniżej przedstawione zostaną najważniejsze nieprawidłowe rady dotyczące wyboru skrzyń plastikowych.

1) Skrzynie plastikowe najtańsze są najlepsze

Zdecydowanie jest to nieprawda. Tanie skrzynie plastikowe niestety zazwyczaj mają to do siebie, że naprawdę bardzo często się psują. W efekcie musimy dokupować sprzęt. Jak podliczymy wszelkie poniesione koszty, to zazwyczaj okazuje się, że koszt kiepskiej jakości opakowań plastikowych i ich wymiany jest wyższy niż koszt zakupu skrzynek plastikowych dobrej jakości, bez konieczności wymiany.

Ponadto tanie wyroby rzadko kiedy mają gwarancję bezpieczeństwa. Nie posiadają także jakichkolwiek certyfikatów związanych z ochroną środowiska – a na to wiele osób naprawdę dzisiaj bardzo patrzy.

2) Żaden producent opakowań plastikowych nie dba o bezpieczeństwo towaru ani pracowników

Wydaje nam się też, że żaden producent opakowań plastikowych nie dba w ogóle o bezpieczeństwo czy to przewożonego towaru, czy też pracowników. Oczywiście jest to nieprawda. Przykładowo marka Schoeller Allibert bardzo dba o to, aby ich wyroby zabezpieczały przewożony towar. Takie skrzynie plastikowe nie wgniatają się, ani nie powodują żadnych uszkodzeń towaru w momencie upadku, uderzenia czy otarcia. Ponadto także rzadko stanowią przyczynę wypadków przy pracy. A to jest bardzo istotne!

3) Nie ma sensu inwestować w wygodne skrzynie plastikowe

Oczywiście, że jest sens. Jeśli dane skrzynie plastikowe będą komfortowe, to pracownicy będą bardziej zadowoleni z pracy. To z kolei przełoży się bardzo szybko na ich znacznie wyższą efektywność, a także na wzrost pozycji naszej marki. Słowem, kiedy wybieramy skrzynki plastikowe producent musi zapewniać, że są one w pełni wygodne!

4) Jeśli producent skrzynek deklaruje, że wykonane zostały one z wysokiej klasy materiałów, z poszanowaniem natury, to na pewno jest to reklama.

Na koniec trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że niektórzy producenci, tacy jak Schoeller Allibert, naprawdę starają się dbać o środowisko, w jakim żyjemy. Pomimo tego, że opakowania są plastikowe, to naprawdę są wykonane z wysokiej klasy materiałów tak, aby nie trzeba było ich często wymieniać.

Podsumowując, jeśli chcemy zakupić skrzynki plastikowe producent Schoeller Allibert to najlepsze rozwiązanie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here