Przygarniając psa lub kota pod swój dach pragniemy zapewnić mu wszystko, co najlepsze. Chcemy, by nasz pupil jak najdłużej cieszył się dobrym zdrowiem, dobrą kondycją, samopoczuciem, by miał lśniącą sierść.

Kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu czworonoga ma odpowiednio dobrana karma. Jedną z najbardziej znanych na całym świecie marek karmy dla psów i kotów jest purina. Produkcja tej karmy oparta jest na wieloletnim ponad 80-letnim doświadczeniu oraz wiedzy, by produkty spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających czworonogów.

Karmy purina tworzone są według wyjątkowych receptur, wszystkie składniki są starannie dobrane. Każdy pies i kot ma zupełnie inne potrzeby żywieniowe, które należy zaspokoić. To karmy zarówno dla psów i kotów zdrowych, jak i dla zwierząt z problemami zdrowotnymi.

Te karmy dla psów i kotów to karmy skomponowane z naturalnych składników. W każdej porcji karmy purina znajdują się wszystkie składniki odżywcze, których zwierzę potrzebuje w odpowiednich proporcjach. Zawierają dodatek probiotyków korzystnie wpływających na układ pokarmowy zwierząt.

Do produkcji karm purina wykorzystuje się mięso, ryby, warzywa, produkty zbożowe, witaminy i minerały. Karmy purina zawierają mięso jedynie ze zwierząt zdrowych, do karmy nie może trafić mięso z odpadków.

Karmy purina dostarczają zwierzętom optymalną ilość energii oraz zapewniają prawidłowe żywienie na każdym etapie życia zwierzęcia. Są dostosowane do wieku zwierzęcia. Purina to producent karm zarówno dla szczeniąt, kociąt, jak i psów i kotów dorosłych, a także dla psów i kotów seniorów.

W ofercie purina znajdują się karmy dla psów i kotów znanych marek takich, jak gourmet, friskies, pro plan, cat chow, purina dog chow. Karmy dostępne są w różnej wielkości opakowaniach dostosowanych do preferencji właścicieli czworonogów.

Dlaczego warto podawać zwierzęciu dobrej jakości karmę?

Podając zwierzęciu wysokiej jakości karmę uchronimy zwierzę przed poważnymi chorobami, m.in. przed cukrzycą, niewydolnością nerek, otyłością. Właściwe żywienie korzystnie wpływa na działanie wszystkich narządów. Zapewni zwierzęciu dobry wzrok, lśniącą sierść, zdrowe zęby. Wysokiej jakości karma ma ogromne znaczenie w przypadku, gdy chcemy rozmnożyć naszego czworonoga. Zwierzęta otrzymujące dobre karmy mają szansę na dłuższe życie zachowując jednocześnie pełną sprawność fizyczną i umysłową.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here