Jak zadbać o Huawei Y7 2019?

0
1267

Telefon to bardzo osobisty i często bardzo drogi produkt.  Używamy go niemal nonstop dlatego warto zadbać by wyglądał bardzo atrakcyjnie a przy tym był odpowiednio zabezpieczony. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą nam odpowiednie akcesoria do telefonu . Jednym z wiądących sklepów internetowych w Polce to IziGSM.  Kupicie tutaj niemal wszysto co potrzeba by zadbać o smartfon. Poniżej przedstawiamy jak zadbać o Huawei Y7 2019.

JAK ZABEZPIECZYĆ EKRAN

Szeroki ekran o przekątnej 6,26″ zapewnia wyraźny i dokładny obraz. Ekran 1 520 x 720 HD + IPS charakteryzuje się większym nasyceniem, większą przejrzystością i naturalnymi kolorami zauważalnymi z dowolnego kąta widzenia.

Przednia kamera 8 MP oferuje automatyczne retuszowanie w celu uzyskania doskonałych zdjęć. To wszystko powinno być odpowiednio chronione aby mogło służyć jak najlepiej i jak najdłużej.

Z pomocą nadchodzą tutaj firmy produkujące szkła hartowane, specjalnie dedykowane do tego modelu. Delikatnie przyklejone do wyświetlacza stają się wręcz niezauważone i w żaden sposób nie wpływają na jakość użytkowania i funkcji dotykowej ekranu. Jednocześnie stają się dodatkową nawierzchnią, która perfekcyjnie utwardza i zabezpiecza a tym samym przyczynia się do niwelowania jakiegokolwiek uszczerbku, utrącenia czy zarysowania. Precyzyjne wycięcia na okno kamery aparatu czy inne ważne funkcje nie utrudnia ich działania.

szkło hartowane Huawei Y7 2019

JAK ZADBAĆ O NIEPOWTARZALNY DESIGN ORYGINALNEJ OBUDOWY

Elegancki i prosty design HUAWEI Y7 2019 podkreśla jego piękno. Zakrzywiona tylna obudowa z wypolerowaną, ceramiczną fakturą zapewnia wyjątkowe i komfortowe uczucie w dłoni.

Dostępne kolory: Aurora Niebieski, Czarny, Czerwony. To piękno samo w sobie, niestety delikatne tworzywo także wymaga ochrony. Jeżeli nie chcemy znacznie zmieniać wyglądu smartfonu, możemy zdecydować się na przeźroczysty back case, który jest niemalże niewidoczny a jednocześnie zamierzone cele bezpieczeństwa zostają osiągnięte. Super sprawdzi się tutaj dedykowany przez producenta oryginalny bezbarwny Case Huawei dla Y7 2019.

INDYWIDUALNA STYLIZACJA

Inne nakładki i back casy, dają nam możliwość ubrania naszego przyjaciela w kreację odpowiednią do okoliczności dnia a nawet nastroju. I tak możemy pozwolić sobie na istne szaleństwo decydując się na ciekawe nadruki komputerowe, które przedstawiać mogą dosłownie wszystko co nam w duszy gra. Od zwierząt, kwiatów, mandali poprzez świat sportu, gwiazd show biznesu czy też ciekawych sentencji i myśli.

BOGATA OFERTA DEDYKOWANYCH ETUI

Gotowe dedykowane pokrowce do Y7 2019 to również istne szaleństwo. Od kolorowych niczym tęcza na błękitnym niebie back casów, do połyskujących, matowych czy lustrzanych. Gumowe, metaliczne, plastikowe i skórzane. Poprzez zamykane, z klapką boczną przednią, z okienkiem lub bez. Firmowe, oryginalne, bądź takie z niższej półki – tańsze.

To tylko niektóre z proponowanych materiałów. Rzeczą ważną jest aby zakup był przemyślany, gdyż to właśnie taki pokrowiec sprawdzić będzie się musiał w sytuacji niebezpieczeństwa czy zagrożenia w jakiej znajdzie się telefon.

MAŁY DODATEK – ŚWIETNA ZABAWA

Piękną funkcją mogą pochwalić się tylne kamery telefonu y7 2019 AI 13 MP + 2 MP  dzięki którym można z łatwością rozpoznawać obiekty i zwiększać ich ostrość dzięki przysłonie f/1.8. Kamera AI potrafi inteligentnie rozpoznawać do 500 scen z 22 motywami w czasie rzeczywistym, dzięki czemu każde zdjęcie będzie zoptymalizowane na bieżąco. To niesamowita zabawa, jeżeli wspomożemy sobie to szaleństwo dodatkowo w Statyw wysięgnik selfie Huawei AF14 lub inny szeroko dostępny wśród akcesorii telefonicznych to staje się to już profesjonalnym fotografowaniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here