Zielono mi, czyli wszystko na temat zielonej farby do włosów!

Pragniesz poeksperymentować z kolorem włosów? Masz dość nudnych, podstawowych kolorów. Zbliża się twój upragniony urlop, a może reprezentujesz taki zawód, że zmiany są wskazane, bowiem pokazują twój charakter i zachęcają do skorzystania s twoich usług lub po prostu chcesz być żywą reklamą, tego że zielone włosy poza swoją ekstrawagancją są również efektownym sposobem na wyrażenie siebie i swoich emocji. Niezależnie od tego jakie pobudki tobą kierują, my sprytnie podpowiemy ci jak się do tego zabrać, aby efekt końcowy cię zaskoczył i spowodował twój szczery uśmiech na twarzy.

Czerwony, niebieski, a może zielony!

Tak, padło na ten przepiękny kolor, który przywodzi na myśl wiosenną łąkę i daje ukojenie, jest również kolorem nadziei i budzącego się do życia świata i stworzeń. Kolor zielony na włosach nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla tzw. „kolorowych ptaków” chociaż mogłoby się tak wydawać. Odpowiednio dobrany jego odcień, może podkreślić charakter właściciela takiej fryzury i zaakcentować wciąż skrywaną młodzieńczą fantazję. Najważniejsze to dokonać przemyślanej i dokładnej koloryzacji, tak aby móc cieszyć się soczystą zielenią przez długie dni.

Od czego zacząć tak ekstrawagancką koloryzację!

Tak, jak w przypadku inny koloryzacji, niezależnie od wybranej tonacji i rodzaju farby, zalecamy udać się do salonu fryzjerskiego. Tam pod okiem wprawnej i kompetentnej osoby z pewnością na twojej głowie zawita idealnie położony kolor. Ewentualne siwe włosy będą dokładne pokryte. Natomiast całość fryzury będzie niczym skrojona na miarę. Jeśli zatem decydujemy się na taką oryginalność w kolorze, to warto jest nie szczędzić na zabiegu. Dobre przygotowanie „podłoża” to gwarancja sukcesu. To pewność, że nie będziemy straszyć przechodniów na ulicy, a nasz nowy, piękny kolor będzie nas zdobił i pokazywał naszą odwagę i dystans do swojej osoby.

Czy na chwilę czy na dłużej?

Na początku przygody z koloryzacją tak odważnym kolorem, warto jest zadać sobie pytanie, na jak długo chcemy przeistoczyć się w osobę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Czy jesteśmy gotowi na te wszystkie spojrzenia i komentarze. A wiemy jak ludzie potrafią być szczerzy, prawda? Jeśli jednak decyzja zapadła, koloryzacja na zielono to twoje odwieczne marzenie i nie ma od tego odwołania, to kolejne pytanie przed tobą. Czy farba ma być trwała i pochodzić z gatunku tych konwencjonalnych, czy może jednak ma to być wybryk na jeden weekend, ewentualnie jedną szaloną imprezę. Jeśli odpowiesz sobie na powyższe pytania, reszta pójdzie już z górki.

Zielone włosy to twój nowy znak rozpoznawczy?

Zdecydowałaś się na koloryzację trwałą, tzn. wybrałaś farbę konwencjonalną, która  przynajmniej na kilka tygodni pokryje twoje włosy i stanie się jakoby wstępem to zmiany wizerunku. Tutaj zachęcamy do konsultacji z salonem fryzjerskim i osobami, które na pokrywaniu włosów różnymi farbami znają się jak mało kto. Jeśli skierujesz swoje kroki do fryzjera, bądź pewna, nie pożałujesz. Fryzjer odpowiednio przygotuje twoje włosy i w dokładny sposób nałoży farbę. Jeśli jesteś blondynką tą platynową lub słowiańską to masz zadanie ułatwione. Kolor z pewnością będzie widoczny już po pierwszym zabiegu. Jeśli jednak ognisto ruda z ciebie Pipi Lansztrung lub czekoladowa Kim Kardashian, to kilka razy będziesz musiała odwiedzić fryzjera zanim w lustrze zobaczysz soczystą zieleń. No cóż tutaj nie ma sprawiedliwości, ale nie wątp i nie poddawaj się, przecież zaciętość to twoja przewaga, w innym przypadku z pewnością nie zdecydowałabyś się na taki kolor.

Chwilo trwaj! Czyli zielona farba na krótko!

Szalony weekend przed tobą? Przyjaciółka podjęła decyzję o zmianie stanu cywilnego, ale jeszcze przed tym wydarzeniem czeka na was zwariowany wieczór panieński? A może wybierasz się na urlop i tak sobie wymyśliłaś, że zielone włosy to będzie strzał w dziesiątkę? Niezależnie od tego co planujesz, producenci farb pomyśleli również o takich ewentualnościach. Czyli o doraźnych koloryzacjach. W sklepach i drogeriach dostępne są szampony, szamponetki, tonery oraz spreje, za pomocą których w łatwy i szybki sposób zmienisz swój kolor włosów na zielony. Tutaj również blondynki są uprzywilejowane. Im jaśniejsze masz włosy tym kolor będzie intensywniejszy.

Eksperymentuj bez konsekwencji!

Zmywalne farby to świetny pomysł na chwilę szaleństwa. Niezależnie od wieku oraz piastowanego na co dzień stanowiska, dzięki nim możesz na chwilkę poczuć się jak gwiazda, ewentualnie zamanifestować swoją dziecinną radość. Ich niewątpliwą zaletą jest niska cena, szybka aplikacja i jeszcze szybsza zmywalność.

Nie bój się eksperymentować!

Podążaj za trendami i kolorami, które aktualnie są na topie. Niezależnie od tego czy będziesz miała zielone czy różowe włosy. Czy będzie to jednolity kolor, czy może wariacja z całą paletą odcieni. Najważniejsze jest to, co ci w duszy gra. Bowiem nawet najbardziej powściągliwy „francuski piesek” po godzinach lubi przyodziać oblicze charta, którego pomysłów nikt nie doścignie.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here