Przydomowe SPA? – To brzmi zdecydowanie cudownie! – Terapeutyczne kąpiele dostępne na co dzień o dowolnej porze – porankiem, wieczorem, a nawet nocą – w samotności, z rodziną z przyjacielem – jeśli tylko posiadamy własny ogród, to zdecydowanie warto zainwestować w ogrodowe SPA – wystarczy zakup odpowiedniej wanny.

Jakość i wydajność masażu

Wanna ogrodowa SPA to akcesorium, które ma przede wszystkim zapewnić nam przyjemne, wodne masaże o właściwościach relaksacyjnych i terapeutycznych. Dlatego należy zwrócić uwagę na wydajność i jakość dyszy masujących, które odpowiadają za tę funkcję urządzenia. Ich ilość dobiera się adekwatnie do potrzeb, ale nie mniej ważna jest wydajność pompy.

Istotną kwestią jest dopasowanie ilości dyszy do wydajności pompy – wtedy mamy pewność, że terapeutyczne masaże spełniają wszystkie swoje zdrowotne funkcje. Ponadto zużycie prądu jest także optymalne. Inną sprawą jest jakość dyszy, aby służyły wydajnie latami, to warto wybrać takie, które wykonane są ze stali kwasoodpornej.

Wanna SPA – na siedząco czy leżąco?

Każda wanna ogrodowa SPA to jedna z dwóch opcji – albo zażywamy masaży w pozycji siedzącej, albo w pozycji półleżącej. Ten pierwszy wariant wanny ma jedną zdecydowaną zaletę – na pewno pomieści w jednym czasie większą ilość osób. Jeśli jednak nasza wanna do SPA ma służyć jednej lub dwóm, to bez obaw można wybrać taką z siedziskiem w pozycji półleżącej.

Warto także przyłożyć wagę to materiałów, z jakich została wanna do SPA wykonana. Nie da się ukryć, że im lepsze materiały, tym większa wytrzymałość urządzenia i np. mniejsza skłonność do odkładania się kamienia. Jeśli chcemy, aby służyła nam latami, to warto postawić na solidne materiały.

Kompatybilna z otoczeniem

Nasza wanna ogrodowa SPA powinna także współgrać z otoczeniem. Oczywiście możemy pozostać przy tradycyjnym, fabrycznym stelażu, ale jeśli chcemy, aby była ona istotnym elementem estetycznym naszego ogrodu, to warto zdecydować się na specjalną obudowę.

Obudowa do wanny ogrodowej SPA może być wykonana z różnych materiałów. Jednym z najbardziej uniwersalnych jest drewno – dzięki niemu nasza ogrodowa wanna SPA będzie odznaczać się wyjątkowym designem i będzie pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here