Para, która przygotowuje się do ślubu, musi pamiętać o załatwieniu bardzo wielu spraw. Każdy chce, by jego uroczystość była zapamiętana jak najlepiej i przebiegła bez żadnego zgrzytu. Samo wynajęcie sali, zespołu, kamerzysty, fryzjera, zaproszenie gości czy kupienie ubioru i obrączek to nie wszystko. Bardzo istotnym punktem ceremonii, a zwłaszcza przyjęcia weselnego, jest podziękowanie najbliższym. Prezent dla rodziców na ślub to tradycja, która przyjęła się już dawno temu i wciąż pozostaje zachowana na tego typu uroczystościach. Przyszli małżonkowie niejednokrotnie mają jednak problem, co kupić mamie i tacie, by godnie podziękować im za wychowanie, wsparcie i pomoc przy organizacji ceremonii i imprezy weselnej.

Jaki prezent dla rodziców na ślub jest dziś najchętniej wybierany? Opcji jest wiele, ale wciąż wygrywa chyba bukiet kwiatów wraz z koszem rozmaitych słodkości i butelką dobrego alkoholu (zwykle koniak, whisky, wino lub szampan, oczywiście z wyższej półki). Taki wariant jest bez wątpienia bezpieczny i sprawdza się niemal w każdym przypadku. Produkty można oczywiście dostosować do upodobań rodziców – jeśli więc nie piją alkoholu, warto dołączyć dobrą kawę lub zestaw ekskluzywnych herbat.

Inna, bardzo popularna ostatnimi czasy opcja na prezent dla rodziców na ślub, to fotoksiążka. O zawartości takiego albumu można zdecydować samodzielnie. Część osób umieszcza w nim wspólne zdjęcia, począwszy od czasów wczesnego dzieciństwa, na młodości kończąc. Często opatrzyć je można zabawnymi lub wzruszającymi komentarzami. Innym wariantem jest zrobienie przez młodą parę specjalnej sesji fotograficznej, jeszcze z czasów narzeczeńskich, i stworzenie z niej fotoksiążki dal rodziców. Alternatywą może być również kalendarz ze zdjęciami członków rodziny. Bardziej kreatywni decydują się na wykonanie samodzielnie filmu, zawierającego nagrania lub zdjęcia z prywatnych archiwów, z odpowiednią oprawą muzyczną w postaci ulubionego utworu. Całość można później wręczyć na specjalnej płycie. Z pewnością dla rodziców będzie to miła i wzruszająca pamiątka.

Na pewno dobry prezent dla rodziców na ślub to wszelkie produkty spersonalizowane, a więc zawierające np. grawer. Może to być pamiątkowa bransoletka, ale także łyżeczki, dyplomy, zestawy do wina, filiżanki czy kieliszki. Niektórzy stawiają na koszulki lub pościel z odpowiednim nadrukiem. Coraz powszechniejsze są również słodycze (np. czekoladki) zawierające dedykowane napisy, np. imiona rodziców, datę ślubu itp.

Można także zdecydować się na prezent dla rodziców na ślub, który będzie jednocześnie sposobem na wspólne spędzenie przez nich wolnego czasu. Upominkiem takim jest np. zaproszenie na kolację czy obiad do renomowanej restauracji, weekend w luksusowym hotelu, wyjazd do SPA dla małżeństw lub na zorganizowaną wycieczkę. Wiele osób ucieszy się również z biletu na sztukę teatralną lub vouchera do kina. Prezent dla rodziców na ślub powinien być dobrany wedle ich gustów – każda para znajdzie zapewne coś odpowiedniego, znając potrzeby swoich najbliższych.

http://www.zespolnapiecia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here